Megyei kapcsolattartók

BARANYA MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Martina-Tamás Eszter
Cím: 7632 Pécs, Siklósi út 38.
Tel: 30/868-6281 E-mail: tamas.eszter@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Bódi Virág
Tel: 70/490-6199 E-mail: bodi.virag@nak.hu

BÁCS-KISKUN MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Csontosné Zsikla Sára
Cím: 6000 Kecskemét, Tatár sor 6.
Tel: 70/453-6425 E-mail: csontosne.sara@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Minda-Busi Judit
Tel: 70/642-1367 E-mail: busi.judit@nak.hu

BÉKÉS MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Beszédes Nimród Attila
Cím: 5600 Békéscsaba, Csaba utca 3.
Tel: 70/935-2105 E-mail: beszedes.nimrod@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Dr. Bak Péter
Tel: 30/227-7526 E-mail: bak.peter@nak.hu

BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Szegediné Tóth Anett
Cím: 3529 Miskolc, Csabai kapu 62.
Tel: 70/935-2112 E-mail: toth.anett2@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Nagy Petronella
Tel: 30/497- 7807 E-mail: nagy.petronella@nak.hu

CSONGRÁD-CSANÁD MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Ozgyin Krisztina
Cím: 6722 Szeged, Kossuth Lajos sugárút 17. 

(6701 Szeged, Pf. 947)

Tel: 70/709-0651 E-mail: ozgyin.krisztina@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Kerényi-Juhász Hajnalka
Tel: 70/935-2194 E-mail: juhasz.hajnalka@nak.hu

FEJÉR MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Dewathné Molnár Anita
Cím: 8000 Székesfehérvár, Fürdő u. 1.
Tel: 70/436-2447 E-mail: molnar.anita@nak.hu
Megyei kapcsolattartó
Reizingerné Bódai Márta
Cím: 8000 Székesfehérvár, Fürdő u. 1.
Tel: 70/645-6555 E-mail: bodai.marta@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Stumpfold Norbert
Tel: 70/375-5137 E-mail: stumpfold.norbert@nak.hu

GYŐR-MOSON-SOPRON MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Takács Péter Sándor
Cím: 9025 Győr, Csipkegyári út 2-4.
Tel: 70/702-6986 E-mail: takacs.peter@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Nagy Balázs
Tel: 70/490-2671 E-mail: nagy.balazs@nak.hu

HAJDÚ-BIHAR MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Ábelné Ludman Gabriella
Cím: 4032 Debrecen, Tessedik S. utca 1.
Tel: 30/596-6828 E-mail: abelne.gabriella@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Kocsis-Kun Anita
Tel: 30/582-4140 E-mail: kocsis.anita@nak.hu

HEVES MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Bíróné Magda Henrietta
Cím: 3300 Eger, Sas út 60/a.
Tel: 70/451-2918 E-mail: magda.henrietta@nak.hu.
Megyei kapcsolattartó helyettes
Farkas Marianna
Tel: 30/9693466 E-mail: farkas.marianna@nak.hu

JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Czinege Enikő
Cím: 5000 Szolnok, Pozsonyi út 68.
Tel: 30/925-3890 E-mail: czinege.eniko@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Tel: E-mail:

KOMÁROM-ESZTERGOM MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Nyerges Tünde
Cím: 2890 Tata, Zsigmond Udvar, Ady Endre utca 13.
Tel: 30/925-4471 E-mail: nyerges.tunde@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Horváth Veronika
Tel: 70/199-9069 E-mail: horvath.veronika@nak.hu

NÓGRÁD MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Cseh Judit
Cím: 2660 Balassagyarmat, Óváros tér 28.
Tel: 70/505-0276 E-mail: cseh.judit@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Vértesi Ágnes
Tel: 30/332-6725 E-mail: vertesi.agnes@nak.hu

PEST MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Kis Anita
Cím: 2700 Cegléd, Pesti út 65.
Tel: 70/479-6744 E-mail: kis.anita@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Szabó-Imregi Luca
Tel: 70/935-2059 E-mail: imregi.luca@nak.hu

SOMOGY MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Madarász Zoltánné Tímea
Cím: 7400 Kaposvár, Raktár utca 3.
Tel: 70/502-7712 E-mail: madarasz.zoltanne@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Mácsai Ádám
Tel: 70/320-9293 E-mail: macsai.adam@nak.hu

SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Dojcsák-Krajecz Tímea
Cím: 4400 Nyíregyháza, Arany János utca 7.
Tel: 70/199-2774 E-mail: szoke.timea@NAK.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Dr. Uray Erik Tivadar
Tel: 70/396-1388 E-mail: uray.erik@nak.hu

TOLNA MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Nyilasi Erika
Cím: 7100 Szekszárd, Keselyűsi út 9.
Tel: 70/383-9201 E-mail: nyilasi.erika@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Botos Ferenc Zsolt
Tel: 70/642-1344 E-mail: botos.ferenc@nak.hu

VAS MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Cserős Andrea
Cím: 9700 Szombathely, Szelestey utca 13.
Tel: 70/903-6291 E-mail: cseros.andrea@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Gágyor Klára Gágyor Klára
Tel: 70/489-3821 E-mail: gagyor.klara@nak.hu

VESZPRÉM MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Pihokker Nóra Andrea
Cím: 8200 Veszprém, Csererdei út 23.
Tel: 30/596-1175 E-mail: pihokker.nora@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Nagy Judit
Tel: 70/709-0642 E-mail: nagy.judit3@nak.hu

ZALA MEGYE

Megyei kapcsolattartó
Zsenák-Keresztes Rózsa Kinga
Cím: 8900 Zalaegerszeg, Batthyány L. u. 11.
Tel: 70/489-3999 E-mail: keresztes.kinga@nak.hu
Megyei kapcsolattartó helyettes
Lendvay Miklós
Tel: 30/776-2439 E-mail: lendvay.miklos@nakhu